השאירי שם טלפון ואימייל ונשוב אליך בהקדם
arrow&v

Hair Removal Article

הסרת שיער בלייזר, אינפרה, מה תבחרי - מאמר

 

קורס הסרת שיער

מיועד לחסרי ניסיון בתחום היופי, לקוסמטיקאיות, לאחים ואחיות ולרופאים כולם כאחד צריכים לעבור קורס הסמכה לטיפולי הסרת שיער בלייזר ובכל הטכנולוגיות 

כיום, בשנות 2019-2020 אנו נהנים מטכנולוגיות רבות ומדהימות הנותנות מענה מלא לשיער עדין, פלומטי, בהיר, דק, עבה, לגווני עור מגוונים כולל עור כהה. 

באור לעור מציעים טיפולי הסרת שיער בטכנולוגיות משולבות להגברת אפקט הטיפול. לדוגמה LASERַ&RF שידור של 4 פולסים 2 של לייזר ו-2 של גלי רדיו RF בכך אנו פוגעים גם פגיעה אזורית בכל שורשי השיער הנמצאים באזור הטיפול ובנוסף אנרגיה ממוקדת ומשמעותית לפגיעה מהירה וישירה בשורש עם אורכי גל 810nm.950nm,1020nm

טיפול לשיער בפנים ולשיער גוף בתוכנית מתאימה. כיום יש באור לעור 6 טכנולוגיות שונות להסרת שיער יעילה וטובה עם תוצאות מהירות.

הסרת שיער מהפנים

מרבית הנשים במצב של שערות קשות ביותר, דוקרניות ורבות בעיקר שערות בסנטר,שערות בצוואר.כל זאת בעקבות מריטה עם פינצטה שהיא הרת אסון.עור פצוע,צמיחה תת עורית.

אני רוצה לבקש מכל הנשים אשר סובלות מבעיית שיעור, צמיחה תת עורית, שערות קשות שחורות ולבנות לעזוב את הפינצטה , הפינצטה משפיע הכי חזק על שורש השערה וגורמת לשערות לצמוח עם כל המרץ והאנרגיה קשה, דוקרנית ובעיקר  המריטה יוצרת גירוי ומעוררת את כל הזקיקים הרדומים ואז אנחנו עדים לכך שהשערה הבודדת שהייתה הפכה בין לילה ל2-3 שערות.

הסרת שיער באפילציה מיועדת בראש ובראשונה לשערות שיבה  שיערות בודדות בפנים.

חשוב לטפל  בשילוב  הבזקי אור מרוכזים/ קרן לייזר/ מולטי לייזר  ובאפילציה ממוחשבת במידת הצורך לאחר שנה וחצי של טיפולים.

 

אתן תוכלנה לראות כבר מהטיפול השני על אותן שערות צמיחה שונה, איטית יותר . מצב זה יאפשר לכן לא להתפתות לגעת בפיצטה ולהרגיש בנוח בחברה ובמשפחה ועם בן הזוג.

מניסיוני נשים אשר קיבלתי שמרטו בפינצטה בהתחלה פעם בשבוע, אחר כך פעמיים בשבוע וכו' עד שהגיעו למצב שחייבות מריטה בבוקר ושוב חוזר חלילה בער. תיסכול נוראי וליבי איתן. אני מבקשת בכל לשון של בקשה לא לגעת אחרת אין טעם בטיפול. לא תוכלו לראות שום התקדמות. החלטה להתחיל ,טיפול  הסרת שיער בפנים, היא החלטה חשובה על אף חוסר הנוחות ההתחלתי.

לי באופן אישי ,יש השגות לגבי גילוח בפנים על מנת להצליח ,בטיפול הסרת שיער בפנים . בטיפול הסרת שיער מהפנים בלייזר, בטיפול הסרת שיער באינפרא, טיפול הסרת שיער ב IPL, טיפול הסרת שיער בפנים באפילציה  הדרך היחידה היא לא לגלח, לא למרוט עם פינצטה.

אפשרות נוספת היא הסרת שיער בשעווה מיוחדת שעוות שרף שהיא אינה מזיקה אלא אף מדללת ולהגיע אחרי 10+- לטיפול. המכשיר אשר משדר קרן  זקוק לצינורית השערה שנמצאת מתחת לעור. ארי 10 ימים כבר יש זקיק וגם שערה שנמצאת עדיין מתחת לפני העור ותוך 2-3 טיפולים אפשר לדייק לגמרי כי רואים כבר צמיחה אחידה והזקיקים והשערות כבר בקעו.

שיטה זו מאפשרת ב 95% לפגוע בשורשים וב 5% הנוספים משלבים עם ,הסרת שיער  בפנים באפילציה.

שיטת ה D.A.H.R A שנחמן סוזי המציאה ,מביאה לתוצאות מעולות! תקיפה של השערות מכל הכיוונים. פעולה כפולה בהסרת שיער.

DOUBLE ACTION HAIR REMOVAL

 שיטה D.A.H.R - הטוב ביותר מגיע לך

 

ולכן יש מענה ופתרון לאחר פיתוח השיטה "דאבל אקשן אייר רימובאל" השיטה המשלבת טיפול חזק ופעיל

בהבזק אור מרוכז בשיטת ipl/ קרן לייזר מרוכזת וארוכה המשדר בו זמנית לייזר+פולס חשמלי.

D.A.H.R, למעשה, לזקיקי השערות ולשורש השערה ולממברנת השערה אין זיכוי לחיות.

לאחר שנים של ניסיון עם אפילציה ועם הצלחות טובות אשר דרשו זמן רב, הגיע מכשיר מולטי לייזר המשדר קרן לייזר בהבזק חזק ביותר, ב-3 אורכי גל שונים המותאמים לכל סוג שערה החל מהעדינות וכלה בגסות וכהות. קרן הלייזר פוגעת והורס את השיער בשטחי גוף גדולים ובזמן יחסית קצר. הודות לטכנולוגיית Move on sky handle  שמאפשרת תנועה מהירה על פני הפנים והגוף הודות לטכנולוגיית הקור COOLING

אותן שערות עדינות ולפעמים בהירות חום בהיר שלא מכילות מספיק מלנין כדי לקלוט את מלוא הבזק העור ולא תמיד מגיבות לטיפולים.

מניסיון שערכתי בקליניקה שלי ניתן לראות שזמן הטיפול יתקצר והתוצאות התקבלו במהרה. בשיטה של נחמן סוזי מאור לעור,

כבר מן הטיפול הראשון אנחנו משלבים את הטיפול במכשיר ה- מולטי לייזר 

בו ברגע הזקיק קיבל שתי מכות חזקות של חום, האחת מהחוץ אל הפנים והשנייה פנימה לעומק.

בו בזמן מבוצעת גם המסה כימית פנימית והרס של השורש של השערה, הרס שלמעשה חוסך המון זמן , כסף וטרחה. אני ממליצה מאוד על הטיפול הזה במיוחד לאזור קטן, במיוחד בפנים . הטיפול ללא תופעות לוואי, מהיר ונותן מענה מהיר ביותר. המקצועיות של טיפולי האפילציה ומיקוד ברמה גבוהה מאפשר לראות מהר את התוצאה . בהצלחה.

 

 קחו החלטה מהירה ולא תתאכזבו החיים שלכן יראו אחרת לגמרי. בהצלחה.

https://www.orlaor.org.il/

אור לעור טכנולוגיות 

רוטשילד 55 , ראשון לציון

סניף נוסף: מזכרת בתיה

054-4969106

  • Grey Instagram Icon
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey YouTube Icon

© 2023 by Shades of Pink. Proudly created with Wix.com

  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon