top of page

LASER HAIR REMOVAL NEXT IS NOW NEWTON 747 ICE

מכשיר לייזר להסרת שיער רכישה/קנייה היא אפשרית כאן, בחברת אור לעור טכנולוגיות עם מכשיר הלייזר ניוטון NEWTON 747 ICE TRIO LASER מכשיר הדגל החדשני ביותר העוצמתי ביותר בו תראה מקסימום תוצאות במינימום זמן וללא כאב גם בעוצמות גבוהות הנדרשות לביצוע תוך כדי ההתקדמות בטיפולים.


אנו מלמדים ברמה עולמית למצוינות בגישה הוליסטית ללקוחות ובהעשרה של כל הטכנולוגיות הקיימות בעולם. אנו מכשירים בקורסים השונים גברים ונשים, רופאים, אחיות, מנהלות חדרי ניתוח, מורים, אחים מוסמכים, מפקחים, רוקחים וכל מי שאוהב אסתטיקה חדורי מוטיבציה, אנחנו יוצרים אוירה ובסיס איתן לפרוח ולמצות את הפוטנציאל הגבוה ביותר של הסטודנטים שלנו..

חדשנות, יצירתיות ומנהיגות טכנולוגית להיות מובילים בישראל ולהביא את ה"מחר" היום! NEXT IS NOW!


צעד אחד לפניי כולם להמשיך לצעוד על גלגל ההצלחה. כשחדשנות טכנולוגיות פוגשת מצוינות בהכשרה ולימוד, ההצלחה מובטחת לבוגרי הקורסים שלנו!

אנו מובילים עם טכנולוגיות לייזר חדשניות, כישורי אינטגרציה של שילוב לייזר עוצמתי מאוד יחד עם ידית קרח שאינה מושפעת מחום הלייזר, הידע שלנו מעל 28 שנה בשוק מכשירי הלייזר הוכיח ומוכיח ביצועים מעולים מרחיקי לכת ביחס לכל מכשיר לייזר אחר. אנו מספקים ללקוחות פתרונות חסכוניים אחריות לידית לייזר לכל החיים, ולקוחותינו מסוגלים לשפר את היכולות התפעוליות שלהם בתקציב מוגבל. הניסיון שלנו באספקת "מערכות לייזר" מאפשר לנו לספק פתרונות כוללים במגוון תחומים כדי לענות על צורכי העסק של לקוחותינו.


בוגרי הקורסים באור לעור טכנולוגיות מחייכים כל הדרך אל הבנק כי הם הטובים ביותר, שהגיעו ולמדו והכירו את כל הטכנולוגיות להסרת שיער והפכו למומחים בתחום הודות לידע הרב לו הם זכו לקבל בקורס הכשרה מעמיק וכיום הם קוצרים את פירות ההצלחה. כל שאלה ששואלים את הבוגרים שלנו הם יודעים לענות. אנחנו לא מלמדים רק תפעול של מכונה אנחנו מלמדים את המקצוע הסרת שיער בלייזר מקצועי כדי לדעת למשוך את הלקוחות אלינו לדעת לשכנע להגיע אליהם לטיפול הסרת שיער בלייזר וגם הם יכולים בגאווה להתחייב ללקוחות שלהם שהטיפול יהיה חוויתי ונעים ללא כאב או כוויות וכמובן שמיד אחרי טיפול ראשון יהיה נתן לראות את התוצאה הראשונית ואת השפעת הטיפול הראשון. מכל טיפול השיפור והפחתת השיער תלך ותתעצם. מכשיר ניוטון מכשיר לייזר עוצמתי מטפל בנשים וגברים בפנים ובגוף בהצלחה כבירה.


אנו חברת אור לעור טכנולוגיות העוסקת במגוון רחב של הכשרה מקצועית, קורסים מקצועיים פרונטליים ובאונליין בישראל וברחבי העולם, בעיקר בתחום מכשירי לייזר לטיפולים לגוף ולפנים, הסרת שיער בלייזר קרח. אנו מפתחים יחד עם חברות אם יצרניות בגרמניה ובארה"ב מערכות לייזר להסרת שיער ולהסרת קעקועים ועוד. בנוסף, אנו מספקים מגוון שירותי תמיכה, מעבדות טכנאים בכל רחבי ישראל.אנחנו מעורבים בפרויקטים טכנולוגיים חדשניים, מאתגרים ומורכבים, ואתם הסטודנטים שלנו תהנו מהכשרה אמיתית הכי חדשנית בעבודה ומהדרכה אישית על ידי בכירים ביותר בתחום הלייזר, ותחוו ממקור ראשון כיצד פועל המיזוג בין הלימודים הקורסים לבין תעשייה בפועל.

לאחר סיום הלימודים, נציע לכם הצעות מחיר לרכישת מכשיר לייזר בתנאים מצוינים וכן למעוניינים להיות שכירים אפשרות להכוונה לעבודה במשרה מלאה.

אור לעור טכנולוגיות כל היתרונות במקום אחד.


תוכנית לסטודנטים

תוכנית ייחודית לסטודנטים שלנו מאפשרת לאחר הלימודים הכוללים לימודי תיאוריה ופרקטיקה מעשית . לעבוד כשכירים, אנחנו בעלי קשרים עם קליניקות גדולות במרכז הארץ ומבצעים הפנייה בהתאם.

בלעדי לאור לעור טכנולוגיות LASER SPACE WORK

אנחנו מאפשרים השכרת מכשיר מכשיר לייזר מתקדם &קליניקה על בסיס יומי לבוגרי הקורסים ולכל מי שמעוניין.מדי יום, אנשים גברים ונשים ברחבי ישראל ומחוץ לה בוחרים להיות חלק מההצלחה המדהימה של אור לעור טכנולוגיות

הסטודנטים באור לעור טכנולוגיות נהנים ממגוון קורסים מקצועיים אישיים, וזכאים להטבות והנחות ברכישת מכשירי לייזר מבית אור לעור טכנולוגיות וכן הנחות בבתי עסק שונים ברחבי הארץ מרכזי שיווק, חברות ביטוח ועוד. אור לעור טכנולוגיות משקיעה בבוגרי הקורסים באמצעות תכניות פיתוח אישי הכוללות מיומנויות ניהוליות, אסטרטגיות שיווקיות, השתלמויות, פיתוח העסק להצלחה.

עם מגוון רחב של קורסים, מוצרים וטכנולוגיות, אנו בטוחים שתמצאו בדיוק את ההזדמנות שחיפשתם, ממש כאן באור לעור טכנולוגיות .אישורים

בטיחות וביצועים הם בראש מעיינינו אנו מציעים לכל לקוח שמעוניין לעבוד בתחום הלייזר ומעוניין לרכוש מכשיר לייזר להסרת שיער לבדוק פיזית את המכשיר, להתנסות בטיפול מלא לראות את התוצאות לפני רכישתו.

אישורי איכות החלים על אור לעור טכנולוגיות וכן על מכשירי הלייזר הבלעדיים של אור לעור טכנולוגיות כוללים אישור , ISO-9001מאת מכון התקנים הבריטי ששמו הולך לפניו בכל העולם URS-U.K ועמידה בדרישות.

בתחום מכשירי הלייזר, אור לעור טכנולוגיות מחזיקות בהסמכת מכון התקנים בגרמניה TUV SUD והמעבדה הכי נחשבת בעולם בתחום בדיקות מכשירים ואישורי בטיחות.

בתחום הציוד הרפואי, אור לעור טכנולוגיות בעלת אישור משרד הבריאות בישראל ומוסמכת למכור את מכשירי הלייזר של החברה. מדיניות האיכות שלנו:

להגיע לרמה הגבוהה ביותר של שביעות רצון הלקוח, על ידי מתן מענה לצרכים הייחודיים של כל לקוח


הצטרפו להצלחה וקבעו פגישת היכרות והדגמה.

נשמח לראותכם בקרוב

סוזי נחמן וכל צוות אור לעור טכנולוגיות29 views0 comments

Comments


ניוטון-מכשיר לייזר למכירה-לקליניקה-מכוני יופי-לייזר קרח-להסרת שיער.jpg
bottom of page