top of page

קורס קוסמטיקה מקצועי בשיטה חדשנית ומהירה בשילוב טכנולוגיות

Updated: Feb 28, 2021


הזמן הוא המשאב היקר ביותר ולכן כדאי לנצלו באופן יעיל ופונקציונלי.

באור לעור טכנולוגיות ידאגו לזמן שלכם, לנוחות שלכם תוך כדי לימוד ברמה הגבוהה ביותר והכנה ל"שטח" לטיפולי פנים אמיתיים וטכנולוגיים.


אנו מלמדים קורס קוסמטיקה מקצועי לפי תוכנית התמ"ת+++

מה זה אומר?

שאתם תלמדו 680 שעות לימוד עיוני ומעשי לפי הסילבוס ודרישות משרד הכלכלה התמ"ת וכן לפי דרישות משרד הבריאות וכן בפיקוח חברת URS אנגליה שהעניקה לנו תקן בינלאומי ISO9001 לניהול הדרכה ברמה הגבוהה ביותר ואנו זכינו לציון למופת!


כפי שהוזכר הזמן הוא המשאב היקר לכן אנו מחלקים את הלימודים העיוניים לשתי צורות למידה. כל חומר עיוני שברמת קריאה הבנה וזכרון ילמד בשיטת האונליין, ע"י מצגת מפורטת בזמנכם החופשי . כל חומר עיוני שדורש הבנה עמוקה והבנת תהליכים מורכבים נלמד בכתה.


אנו מצאנו שלשבת 3 שעות לנסוע מרחוק הלוך ושוב רק כדי שהמורה תכתיב לכם חומר עיוני שאתם יכולים לבד ללמוד בבית ולכתוב במחברת בזמנכם החופשי לא מצדיק בזבוז זמן מטורף ונסיעות רבות.


חשוב לציין בכל שיעור פרונטלי אנחנו עושים חזרה על המצגת האחרונה שלמדתם בבית לבד ומבצעים חיזוקים וחידודים.ומיד מתחילים בשיעור מעשי.


לכן שיעורים עיונים בבבית הם חלק מהתוכנית של 640 שעות בלמידה ביתית, לכן ניתן לצמצם זמנים ולסיים קורס קוסמטיקה בחצי שנה במקום שנה וחודשיים. נדרשת למידה עצמיאית ורצינות על מנת להצליח.
בכל שבוע מתקיים שיעור מעשי מעניין מיוחד ומהנה בו אנחנו מבצעים טיפול פנים בשילוב טכנולוגיות בכל פעם לסוג עור שונה והתמודדות עם בעיות שונות.

אתם צריכים לדאו להביא מודלסיטים לשיעורים המעשיים ( הם זוכים בטיפול ללא תשלום ואתם לומדים וצוברים ניסיון ממישהו שאתם מכירים וסובלני כלפיכם))


בכל שיעור מתקיים בוחן קצר על המצגת האחרונה.


כל חומר הלימוד מתקבל ע"י מצגות מפורטות ומקצועיות כך שנוח ללמוד מהן ולהתכונן לבחנים ולמבחנים.


ההגעה למרכזי אור לעור נעשית בכל שבוע והתלמידים יכולים לקבוע באיזה סניף בא להם ללמוד. ניתן ללמוד בשני הסניפים לסירוגין בתיאום מראש.


כל השיעורים שלנו נטו נטו עבורכם קורס פרטי, אישי לבד ללא תלמידות נוספות אתכם. לימוד בכתה של תלמידה אחת ומורה אחת נטו זמן איכותי למידה רציפה ועשירה וסיום קורס ברמה גבוהה ביותר.


היתרון הגדול הנוסף שאנחנו חברה לטכנולוגיות קוסמטיותכולל מכשירי לייזר להסרת שיער , מכשירים לטיפולי פנים וגוף , כך שהתלמידות שלנו לומדות עם המכשירים החדשים ביותר 2021 וצוברות ידע וניסיון בכל שיעור עם טכנולוגיה אחרת.

מה עוד מיוחד ללמוד קורס קוסמטיקה באור לעור טכנולוגיות?


אנו מעניקים לכם בהתחלה 3 קורסים מתנה:

קורס מזותרפיה כולל תעודת הסמכה ואתם יכולים כבר לטפל בלקוחות ולמכור תכשירים

קורס ארומתרפיה כולל תעודת הסמכה וכבר לקבל לקוחות לטיפולי ביוטי עם שמנים ארומטיים לעיסוי קרקפת, פנים צוואר ודקולטה(מחשוף) גב עליון.

קורס עיצוב גבות כולל תעודת הסמכה עיצוב גבות בשעווה חוט ופינצטה.


לימוד קורס קוסמטיקה עיוני ומעשי בשילוב אונליין ופרונטלי. ללקוחות שגרות רחוק ניתן לבצע גם שיעורים בזום.

בסוף הקןרס הקוסמטיקה אתם מקבלים קורס נוסף מתנה

קורס אסטרטגיה עסקית- לימוד כיתד להצליח ולהיות ייחודית,כיצד להכין מחיררון, גלויות מבצעים כיתד להפוך למותג פרסום כדאיות ושיטות פרסום ועוד...


אתם יכולים לרכוש מכשיר ולהתחיל לעבוד ובנתיים ממשיכים בהסמכה להפוך להיות קוסמטיקאי/אית מוסמך/ת


טיפולי פנים לטיפול באקנה, כתמים , צלקות פוסט,נימים

אקנה ניקוי עמוק של קומודונים(שחורים) מחייב תעודת הסמכה של קוסמטיאית.טיפול פנים ביטוי לחידוש העור לרענון ולהגברת הלחות והויטליות בעור טיפול מרגיע שלקוחות מאוהבות בו קשות ואוהבות להגיע כל שבוע לטיפול פינוק.

טיפול קל ומהנה עם עיסויים בקרקפת ובעורף בפנים בצוואר ובמחשוף. עלות תכשירים בסיסית ולא גבוהה לא מצריכה מכשיר ומאפשרת להתחיל מיד בטיפולי היופי לאחר קבלת ההסמכה של קורס ארומתרפיה.קורס קוסמטיקה לגברים

אנו מברכים את הגברים שמתעניינים ללמוד קורס קוסמטיקה חלקם מגיעים מרקע רפואי אך רובם יש להם חוש לאסתטיקה ורוצים לתת פתרון לגברים שמעוניינים גם בעור נקי ומטופח. לכן באור לעור טכנולוגיות גברים יכולים להגיע ללמוד להרגיש בנוח בקורס אישי פרטני אחד על אחת ולצאת מצטיינים ולהתחיל לעשות המון כסף ולהציע לגברים מגוון טיפולי פנים ייחודים לגברים.


איזה טכנולוגיות לומדים בקורס קוסמטיקה מקצועי באור לעור טכנולוגיות ?

אם אתם מתעניינים בקורס קוסמטיקה אז זאת נקודה חשובה שחייבים לדעת. כיום הלקוחות חכמות ומודעות לכל הטכנולוגיות והן יתקשרו לשאול איזה טיפולי פנים אתם מציעים? באיזה טכנולוגיות אתן עובדות? באיזה תכשירים אתם מבצעים את הטיפולים? ורק אח"כ מה המחירים.

מדוע אנו מציינים זאת, מאחר ולימוד קוסמטיקה קלאסית רק עם תכשירים המון זמן ורק בסוף הקורס לצפות בהדרכה או הרצאה של חברת טכנולוגיות להכיר לכם מכשיר כזה או אחר זה לא מספיק.

באור לעור טכנולוגיות בכל שיעור מתנסים בטכנולוגיה שונה +חומרים+טיפול פנים קלאסי מסורתי לכן טיפול פנים בשיעורים המעשיים אצלנו הם קלאסי+++. טכנולוג +++


חברות קוסמטיקה

לנו יש ניסיון של 28 שנים, לכן אנחנו בחרנו במסזפר חברות מובילות וותיקות שכל הזמן מתחדשות עם חדשנות הכימית הטכנולוגית לכל חברה יש 500 תכשירים שונים ואנחנו חסכנו לכם את הבלבול אלא מכוונים אתכם ישר לחומרים הכי פעילים עם תוצאות מעולות.

אנו מלמדים אתכם עם החומרים האיכותיים ומגוונים ביותר באישור משרד הבריאות.

חשוב להתנסות בחברות שונות ולא ללמוד רק חברה אחת. העולם הרבה יותר גדול ומלא איכויות של תכשירים.


אלו הטכנולוגיות הנלמדות באור לעור טכנולוגיות:


מכשיר SPIRAL PURE SKIN לימוד כל הטכנולוגיות הבאות:


הידרו פילינג HYDRO

דיימונד פילינג DIAMOND

אולטרה פילינג ULTRA

לייזר לשיקום העור LASER

אולטרה סאונד מזותרפיה MEZO

גלי רדיו מולטי RF

תדר גבוה H.F

חמצן, ביו ליפם חמצן, התזת חמצן ואמפולה OXYGEN JET


מכשיר משולב MAXWELL עם הטכנולוגיות הבאות:


פוטודינאמי אקנה ACNE PHOTO

פוטו דינאמי ויסקולר נימים VISCOLAR PHOTO

פוטו דינאמי אנטי אייגנג ANTI AGEING

פוטו דינאמי היפרפיגמנטציה כתמים HYPER PIGMENTATION

לייזר טיפול בפוסט אקנה POST ACNE

לייזר טיפול להצערת העור REJUVENATION


מכשיר מזותרפיה אלקטרופוריזיס

מכשיר סטימולציה חיזק שרירים ומיצוק הרקמות

מכשיר מזותרפיה צרפתית

אולטרה סוניק עיסוי העור

מכשיר ביו פולר גלי רדיו RF

מכשיר קוואטרו לחיטוב ומיצוק העור

ועוד.....


זוהי התוכנית הלימודית סילבוס של קורס קוסמטיקה

סיליבוס קורס קוסמטיקה מקצועית
.pdf
Download PDF • 237KB

תעודות הסמכה פרטים נוספים בלינק הבא: קורס קוסמטיקה מקצועי


אם יש לכם עוד שאלות אתם מוזמנים להתקשר ולשוחח עם סוזי

מנכ"ל אור לעור טכנולוגיות

054-4969106

60 views0 comments

Comments


ניוטון-מכשיר לייזר למכירה-לקליניקה-מכוני יופי-לייזר קרח-להסרת שיער.jpg
bottom of page