top of page
ניוטון-מכשיר לייזר למכירה-לקליניקה-מכוני יופי-לייזר קרח-להסרת שיער.jpg

לבחור נכון. מכשיר לייזר להסרת שיער מקצועי

Updated: Jan 9, 2021

טיפולי הסרת שיער בלייזר בגוף האדם דורשת ידע,, הבנה, התנסות מעשית מילוי טפסים של מחלות,תרופות ובדיקת התאמה של המועמד/ת לטיפול.


כאשר חושבים לעסוק בתחום האסתטיקה צריכים לבוא עם תודעת שירות גבוהה במיוחד, רגישות והכלה של המטופלים שמגיעים עם בעיות של שיער טורדני לעיתים בפנים, לעיתים בגוף במקומות לא רצויים ולסייע להם בפתרון הבעיה כבר בגישה הוליסטית.


בחירת מכשיר להסרת שיער בלייזר יכולה להתקיים אך ורק לאחר לימוד מעמיק של כל הטכנולוגיות להסרת שיער וכן התנסות מעשית בכל אחת מהטכנולוגיות .

בקורס הסרת שיער בלייזר שנמשך חודש וחצי

התלמידים לומדים המון והופכים להיות מומחים עם ניסיון תיאורטי נרחב וכן התנסות מעשית משמעותית.

בסיום הקורס התלמידים יכולים לבחון את המכשירים שמציעים להם בשוק המכשירים האסתטיים ולדעת לבדוק אותם ממספר בחינות משמעותיות. וכך לגבש דעה איזו המכשיר המתאים לאוכלוסיה בה תטפלו. מהו התקציב שלכם לרכישת מכשיר ליזר להסרת שיער , מה הן האופציות שעומדות לרשותכם


באור לעור טכנולוגיות יש ידע רב וניסיון מעל 28 שנה. התלמידים זוכים לשפע של ידע וטיפים מהחיים כדי לדעת לטפל נכון, ולדעת ללמוד מטעויות של אחרים .
מה הם הפרמטרים שיש לשים אליהם דגש בטרם נרכוש מכשיר לייזר להסרת שיער מקצועי


א. היכולת של מכשיר לעבוד 24/7 נמדד במנוע חזק .

מנוע של הספק 3600W נחשב כיום לחזק ביותר. מאפשר עבודה רציפה במשך כל היממה ובכל ימות השבוע. זאת לעומת מנוע חלש יותר יתן לכם פחות שעות עבודה ביום- זה אומר שאתם מנצלים אחוז מסויים מהמכשיר ומרוויחם פחות ביממה.


ב. היכולת להכניס אנרגיה לשורש השערה במהירות ולהביא לפירוק והרס השורש

ידית לייזר עוצמתית נחשבת לחזקה ביותר מביאה את כמות האנרגיה הדרושה בפעם אחת! עוברים עם הידית על האזור המטופל פעם אחת בלבד ובכך, פוגעת מיידית בשורש השערה.לעומת ידית לייזר בעוצמה נמוכה יותר, נדרש לבצע חזרות הלוך ושוב על האזור המטופל על מנת שתגיע האנרגיה המספקת כדי לפגוע בשורש השיערה. חסרון גדול בזבוז פולסים וכן זמן יקר .


ג. היכולת לבצע טיפול עוצמתי ואיכותי ללא כאב כלל, ללא כוויות כלל

ידית לייזר עם קרח קור של 16- מעלות נחשבת לידית הטובה בעולם.

לעומת ידית לייזר קרה אך לא קפואה, לא קרח יכולה / עלולה לגרום לחוסר נוחות ,לכאבים ואף לכוויות אם היא לא תשמור על הקור.ד. היכולת לטפל בכל גווני העור. היכולת לטפל בשיער בלונדיני ושיער פלומטי. היכולת לטפל בגוון עור כהה במיוחד.


יש מספר אופציות וטכנולוגיות שמאפשרות זאת. מכשיר עם 3 אורכי גל של לייזר . או מכשיר מולטי לייזר הכולל שילוב של טכנולוגיית הלייזר בשילוב טכנולוגיות נוספות להסרת שיער המאפשרות טיפול במבחר גדול של לקוחות. (נלמד בקורס)
ה. מכשיר שמאפשר לעבוד בכל חודשי השנה כולל עור שזוף (לא שיזוף טרי) יש טכנולוגיות מסויימות שיאפשרו זאת (נלמד בקורס)


ו. הסרת שיער מהפנים בהצלחה רבה 95%

מכשיר עוצמתי יחד עם שיטת SN MEDICAL (נלמד בקורס.)
ז. מערכת לייזר חכמה עם בקרת שליטה שלא תאפשר להשאיר את הלייזר דולק ללא שימוש . סנסורים חכמים למניעת שריפה בהשארת לייזר דולק.


ח. ידית לייזר איכותית ומתקדמת טכנולוגית המאפשרת שימוש בידית עד 20M פולסים.


ט. מכשיר בעל 2 מצבי פעולה סטאטי ומצב פעולה דינאמי. לדוגמה רוצים להתמקד במקום בעייתי למשל: סביב הפופיק. נבצע טיפול במצב סטאטי שזה אומר שימוש בפולסים בודדים וברוחב פולסים שאנחנו נקבע כדי לפגוע בשורשי השיער.

אופציה נוספת לביצוע במצב דינאמי - מצב עבודה מהיר במיוחד המאפשר טיפול מהיר בגלישת סקי על פני העור בטיפול בידיים או ברגליים או בגב.


2 אופציות הטיפול סטאטי ודינאמי מאפשרות לנו דיוק ונוחות בטיפול.


י. מערכת תפעול חכמה ונוחה , מסך מגע , תוכניות שמורות ללקוחות ב FAST MODE
יא. התנסות מעשית ארוכה

התנסות ממושכת תוכל להציג בפניכם את התמונה המלאה ותחשוף בפניכם את היתרונות ואת החסרונות של מכשיר הלייזר.

בחינת ידית הלייזר מבחינת נוחות טיפול ואחיזה . יש לבדוק האם יש סיליקון נוח ורך להפחתת הלחץ על כף היד, על הגידים ונמפרקים.

האם מורגשת באופן ניכר זרימת המים בידית /ביורציות לא נעימות /האם יש כאב למטפלת בכף ידה כתוצאה מידית לא נוחה .

האם ראש ידית הלייזר מספיק קטן כדי להגיע לדיוק ולאזורים קטנים כמו בבין הגבות, שפם, סביב הפטמות בחלק הפנימי הנמוך במפשעה שצריך להיות מאוד ממוקדים באזור קגיש וכהה יותר משאר האזור.

בנוסף, תוכלו לראות האם המכשיר "מתעייף" אחרי כמה שעות, האם הידית מתחממת אחרי טיפול ממושך . האם יש תוצאות מרשימות מהטיפול הראשון , האם יש סימנים/ תופעות לוואי על העור בסיום ככל טיפול .


התנסות על אנשים שאתם מביאים בגווני עור וגווני שיער שונים.


באור לעור טכנולוגיות מלמדים ומוכרים מכשירי לייזר ועוד בשקיפות מלאה. הלקוחות ידעו ויראו בעיניהם את כל הנותנים של המכשיר ויזכו לחוויה של מכשיר עם טכנולוגיה גרמנית משובחת שחשב על הכל כדי להעניק טיפול חוויתי ומשמעותי עם תוצאות בצידו.


לקוחות המעוניינים ללמוד קורס הסרת שיער בלייזר אנו מציעים 2 מסלולים :


1. קורס תיאוריה הסרת שיער בלייזר באונליין עם מצגת והסברים קוליים. וקורס מעשי בנפרד פרונטלי.


2. קורס מלא עיוני תיאוריה ומעשי פרונטלי עם סוזי נחמן ממוחית לטכנולוגיות.


בסוף הקורס ינתנו 3 תעודות למסיימים בהצלחה.


אור לעור טכנולוגיות מציע לכם מכשיר לייזר להסרת שיער החדשני בעולם פורץ דרך ונותן מענה מלא לכל הצרכים שלכם.


202 views0 comments

Comentarios


bottom of page