top of page

טכנולוגיות להמסת שומנים להצרת היקפים וחיטוב הגוף פנינו לאן

Updated: Dec 22, 2020


חולמים על גוף חטוב ללא ריכוזי שומן מיותרים, הדרכים הקיימות ארוכות ומייגעות גם לעוסקים בספורט אתגרי וחדרי כושר תמיד יישאר לנו ריכוזי שומן בבטן. SPIRAL 858 SMART SHAPING פותחת את שנת 2021מדוע בבטן דווקא?

גוף האדם מתנהל בחכמה רבה כמו מכונה משומנת היטב שמוכנה לעבוד ביעילות שדואגים לכל חלקיה ולתפעול נאות.

אנחנו בני האדם ,לעתים לא מתפעלים נכון את המכונה הזו- את הגוף שלנו ונוטים להפריז ולא לקחת בחשבון תהליכי עיכול בגופינו. השומן המתרכז בבטן יש לו תפקיד מרכזי והוא להגן על האיברים הפנימיים החיוניים לקיומינו.

לכן הסרת שומן מאזור הבטן צריכה להתבצע באופן בטיחותי שתמיד יישאר אחוז רקמת שומן להגן על האיברים הפנימיים.

החל משנת 2005

המכשיר היחידי שטיפל בהמסת שומנים היה מכשיר RF- טכנולוגיית תדר רדיו אשר עקרון הפעולה היה פולסים אלקטרו מגנטיים המגיעים לרקמת השומן העמוקה בעור הנקראת היפודרמיס ומבצעת חימום רקמות עמוק בשילוב וואקום וכך תכולת תאי השומן המוצק הייתה הופכת לנוזלית ועברה תהליך חימום משמעותי והייתה נפלטת בדפוסיה מהגוף על ידי המערכת הלימפימטית.


למכשיר ה-RF יש תכונות נוספות

 • מכשיר ה-RF תדר רדיו יודע לטפל מצוין במיצוק העור ע"י חימום סיבי הקולגן והאלסטין. (בדומה לגיהוץ חולצה בטמפ' גבוהה כל הקמטים נעלמים, כך סיבי הקולגן מתיישרים בצורה אנכית ונותנים את החוזק לרקמה. וסיבי האלסטין הופכים להיות גמישים יותר בהשפעת החום באופן אופקי. נוצרת מערכת סיבי מטריקס חזקה ומוצקה ולכן לאחר שהעור עובר תהליך של המסת שומן והעור יהיה מתוח וחזק לאחר הטיפול.


 • מכשיר ה-RF תדר רדיו יודע לטפל מצוין בצלוליט ע"י חימום משמעותי וידית וואקום שמזרימה את הפסולת למערכת הניקוז בגופינו המערכת הלימפמטית. . צלוליט אלו תאי שומן שרקמת העור העליונה שקעה לתוכם ויצרה איים איים של שומנים בין התאים. מראה גבשושי אך ניתן לטיפול ביעילות רבה.משנת 2005-2020

מכשירי ה-RF משתפרים ומהווים טכנולוגיה מרכזית בהמסת שומן בחום ומיצוק העור.

QUATRO RF | BIO RF, | MULTI RF | RF VACCUME

ההתקדמות בטכנולוגיית תדר הרדיו RF אפשרה טיפולים יותר יעילים שיש כמות אלקטרודות רבה.

בשנת 2009 סוזי נחמן היתה הראשונה בישראל שזיהתה את המגמה לעשור הקרוב וכבר נכתב המאמר הראשון בישראל ע"י סוזי נחמן - מאור לעור טכנולוגיות באתר "מאמרים" בו ניתנה סקירה רחבה על המחקר שבוצע ועיקרון הטכנולוגיה החדשה המסת שומן בקור . בישראל עדין לא ידעו במה מדובר . טכנולוגיה זו המסת שומן בקור CRYOLIPOLYSIS פותחה בארה"ב ע"י שני רופאים.


.


עקרון הפעולה של המסת שומן בקור - קריותרפיה

מתבסס על האנרגיה הקריואנית הנשלטת במדויק על ידי מכשיר הספיגה הקריואי הלא פולשני מועברת לשכבת ההיפודרמיס ולתהליך הקפאת תאי השומן מתחת לאפס מעלות עד אשר התאים מאבדים את הגרעין שלהם ויוצאים יחד עם תכולתם דרך מערכת הניקוז הלימפטית.


באמצעות ידית וואקום גדולה תאי השומן נכנסים לתוכה ורקמת השומן במקום הטיפול יורדת לטמפרטורה 10- מעלות לטמפרטורה נמוכה ספציפית הטריגליצריד הנוזל הופך למצב מוצק, והגבישים מזדקנים ומתים ברצף. חילוף החומרים מופרש דרך הגוף, ושומן הגוף מופחת בהדרגה, ובכך משיג את האפקט של הפחתת ריגכוזי שומן בגוף.


טיפול הקריו תרפיה הוכח מדעית כטיפול אפקטיבי ויעיל. החסרון שלו: זהו טיפול נקודתי בכל פעם. ותוצאות שדורשות זמן וסבלנות עד אשר רואים אותן.


פנינו לאן?

2021 טכנולוגיות להצרת היקפים,להמסת שומן לטיפול בצלוליט באמצעות לייזר וגלי הלם

בשורות מצוינות לשנת 2021 שמתקרבת ובאה שנה מעולה ומתקדמת עם מבט לטכנולוגיות על בתחום טיפולי הגוף מאחר והיא מביאה אותנו דרגה אחת יותר למעלה באמצעות טכנולוגיות FOUR COMPLEX TREATMENTS וזאת הודות לשילוב טכנולוגיות חדשות עם טכנולוגיות מעולות מוכחות של השנים האחרונות עם טוויסט של שדרוג..
הטכנולוגיות יסייעו במצבים הבאים :

 • שיפור מתאר הגוף

 • הסרת צלוליט

 • הרזיה לגוף

 • הפחתת היקף

 • הידוק העור

 • מרקם וגוון עור.


&SMART WAVES&VACCUM& RF&LASER NEW TECHNOLOGY - אור לעור טכנולוגיות חדשנות במיטבה 2021

 • .קרן לייזר מפלסת את הדרך במהירות אל רקמת השומן היפודרמיס לפעילות הליפוליזה(פירוק שומן)

 • התהליך בו ליפידים, במיוחד טריגליצרידים, מתפרקים לחומצות שומן בגוף.

 • חימום עור באנרגיה גבוהה במיוחד בשילוב אנרגיית RF הוותיקה והמוכרת שחודרת עמוק לרקמת החיבור וזאת כדי לחמם ולהגביר את התפשטות החמצן בתוך תאי השומן על ידי חימום העור ובכך לבקוע את תאי השומן ולהאיץ את סילוק התאים ותכולתם מחוץ לגוף.


 • וואקום תדר רדיו (RF)בתוספת גלילים שתוכננו במיוחד פעולה זו מובילה את חדירת RF להיות אפילו 5-15 מ"מ.לתוך רקמת הליפוליזה (פירוק השומן) למתיחת רקמת חיבור סיבית ולשיפור ניכר מאוד, המציג את המראה המיוחד עם מתאר של הגוף. שהוא מוצק, מעוצב ונטול שומן. בנוסף, הטכנולוגיה שואבת את קיפולי העור וגורמת לאנרגיית RF לחדור לעור מקופל ספציפי, ומשפרת מאוד את האפקט והבטיחות,52 views0 comments

コメント


ניוטון-מכשיר לייזר למכירה-לקליניקה-מכוני יופי-לייזר קרח-להסרת שיער.jpg
bottom of page