top of page
ניוטון-מכשיר לייזר למכירה-לקליניקה-מכוני יופי-לייזר קרח-להסרת שיער.jpg

הסרת שיער בלייזר

Eye cosmetic  Care

black circles &

עיגולים שחורים ונפיחות מתחת לעיניים

קורס הסרת שיער

מיועד לחסרי ניסיון בתחום היופי, לקוסמטיקאיות, לאחים ואחיות ולרופאים כולם כאחד צריכים לעבור קורס הסמכה לטיפולי הסרת שיער בלייזר ובכל הטכנולוגיות 

טיפול בעיגולים שחורים מתחת לעיניים - אור
טיפול לקמטים -אור לעור-סוזי נחמן-קוסמטיק

הופעת עיגולים שחורים ונפיחות מתחת לעיניים - יש פתרון! 

 התופעות הללו מופיעות לפתע כשמתעוררים בבוקר ולא אוהבים את המראה הזה.

מה ניתן לעשות? מה ממולץ לעשות?

באור לעור מציעים טיפול צרפתי המבוסס על מכשיר אוטרה סאונד המצמצם את כמות הנוזלים מתחת לעיניים ובנוסף טיפול ע"י גולות זכוכית קרות שמצמצמות את כלי הדם ומפחיתות נפיחות.

לכהות מתחת לעיניים עושים שימוש במזותרפיה ייחודית מתחת לעיניים יחד עם אמפולה של חומרי הבהרה שמשפרים את המראה תוך 2-3 טיפולים. בנוסף ניתנת הדרכת תזונה להפחתת מלחים ונתרן בשעות היום ובמיוחד לפני השינה.

 

 

קימטוטים מסביב לעיניים מתחילה כבר בגיל 26-28,לעיתים קווי המימיקה-ההבעה,הצחוק מתחילים להיות מודגשים יותר,כמו כן ניתן לראות התחלת קימטוטים קטנים  באזור העיניים בסביבות  גיל  40 .יש מי שהתברך בגנטיקה טובה וזה נפלא,אך לא לעולם היא תשאר בשיאה אלא אם נטפח ונשמור.

 נשים מספרות  שאף פעם לא היו להן בעיות עם העור ושום קמט לא הופיע אך יום אחד "פתאום"היא ראתה שהעור נפול והופיעו קמטים מסביב לעיניים ומעט מעל שפה עליונה". אוקיי  אין זה קורה ביום אחד אלא במשך שנים רבות. כאשר רואים זאת, זה נראה לא טוב ומפריע מאוד.מניסיוני טיפול מונע ותומך יכול לסייע ולשפר גם ללא גנטיקה טובה ,עם גנטיקה טובה זה גם יקרה אך מעט מאוחר יותר.

לצורך העיניין חשוב להשתמש בתכשירים מצויינים ופעילים ולא רק להמשך לפרסומות מפוצצות שלא בטוח על מה הן מתבססות.

טיפול בייתי לטיפול בעור מסביב לעיניים

נשים שרואות את עצמן בדימיונם 2 צעדים קדימה ודואגות לשפר ולמנוע כמה שניתן את היחלשות של העור מסביב לעיניים.כבר למרוח קרם עיניים מחדש וכן סרום עיניים או ג'ל עיניים אשר יאפשרו לרקמה באזור להתחדש ולהתחזק.

מי מכם מכיר או שמע על הורמון הגדילה?בדרך כלל זה מוזכר בהקשר לילדים שלא גובהים בסביבות גילאי הבגרות המוקדמים.

 נהוג להשתמש בהורמון הגדילה של העצמות.

 בהקשר שלנו, כיום חברות קוסמטיקה מובילות אשר זכו לפרסים ולהכרה בפטנטים הכניסו למוצרים שלהם את החומר הטבעי המחקה את הורמון הגדילה של סיבי הקולגן והאלסטין שאחראים על חוזק ואלסטיות של הרקמה.

 הורמון זה  פועל פחות ופחות ככל שמתקדם הגיל וכך גם  החומצה ההיאלרונית אשר נמצאת ברקמה ומחברת את הסיבים פוחתת מאוד. לכן אני ממליצה בחום על שימוש בקרם עיניים איכותי אשר פועל להפחתת הופעתם של קמטים וקווי גיל וכן מסייע בעיכוב סימני הגיל.

קרם עיניים מתקדם מכיל תאי גזע ממקור צמחי -חומר פעיל ייחודי המבוסס על הטכנולוגיה החדשנית פיטוסלס-תאים צמחיים אשר מאפשרים מראה צעיר ובריא. בפורמולה יש גם chronodyn חומר אשר מעודד את חיוניות העור ומסייע בהתחדשות. חומר נוסף שרצוי שיהיה בתכשיר matrixyl אשר פועל לצמצום הקמטים.

טיפול קוסמטי לקמטים מתחת לעיניים

 במכון הקוסמטי מציעים טיפול לעיניים המשלב אמפולות וטכנולוגיות ייחודיות מתקדמות שמותרות לאזור העיניים לפעילות פנימית מתחת לפניי העור לחיזוק סיבי הקולגן והאלסטין . מבחינה חיצונית נעשה שימוש במסכות סילקון המונחות מתחת לעיניים כדי להפעיל לחץ והחדרת חומרים מלחחים, וויטמינים וסרומים למתן רכות,גמישות והזנה טובה. 

 

 

 

 

 

 

 

טיפול פנים אוקסיג'ן _ אור לעור טכנולוגיו

https://www.orlaor.org.il/

אור לעור טכנולוגיות 

רוטשילד 55 , ראשון לציון

סניף נוסף: מזכרת בתיה

054-4969106

השאירי שם טלפון ואימייל ונשוב אליך בהקדם

Thanks for submitting!

bottom of page