top of page

SPARIAL SMART SHAPING

מכשיר Spiral 858 smart shaping להצרת היקפים המסת שומנים ב- לייזר לאזורים בגוף ובפנים בעיקר צוואר. וסנטר כפול . טיפול משמעותי ולא פולשני ללא תופעות לוואי וללא אי נוחות מפחית באופן זמני את מראה עור תפוזי שנגרם מהצטברות צלוליט כמו כן מפחית את רקמת השומן והיקף הירכיים.בבטן, זרועות הידיים מתחת לקו החזיה.
זה היה חלום! לטפל בשומן בטני ולראות תוצאות תוך 4 ימים תוצאות מהירות - כך קורה בשימוש במערכת ספירל 858 של אור לעור טכנולוגיות טיפול אפקטיבי ללא כאב . ספירל משלבת 4 טכנולוגיות לטיפול בבעיות בגוף ובפנים. טכנולוגיות במכשיר: לייזר, גלי הלם, וואקום, גלי רדיו עוצמתיים.
הטיפול מתבצע בכל עונות השנה
ללא הגבלת גבר או אישה החל מגיל 18. ,
​​
מערכת ספירל מתאימה לרקמות עבות,שומניות ופיברוטיות. התגובות הנגרמות על ידי קוויטציה גלי הלם 80 אלף וויברציות פועלות ברמה עמוקה יותר ומתמקדות ברקמות עם סימני מתיחה ושומן מיותר מצב זה בשילוב עם טכניקות ידניות וטיפול קינטי מאפשר ריכוז ההשפעות של אנרגיה אלקטרו-רגנרטיבית על רקמת השומן אשר גורם להרס של מעטפת תאי השומן. על כן השפעת הטיפול לטווח הרחוק.

במערכת ספירל טיפול בסיבי קולגן ואלסטין המעניקים לעור רשת מטריצה תומכת מבפנים וזאת נעשה ע"י טכנולוגיית גלי רדיו. טיפול RF תרמי ובריא ממריץ תיקון רקמות, שניתן לשלב עם טיפול ידני וטכניקות אחרות כדי להפיק תוצאות שאין שני לה. שימוש בתדר מדויק ויציב משיג אפקט תת-תרמי ותרמי.שריפת שומן בטני ומותני, תיקון סימני מתיחה לאחר לידה ומיצוק וליפטינג בגוף ובפנים .

מכשיר לייזר להסרת שיער _ניוטון_747--_NEW- ORLAOR TECHNOLOGY- LASER HAIR REMOVAL-NEWTON 747

SPARIAL SMART SHAPING

Slimming & Shaping Ice Laser

מכשיר להמסת שומנים וחיטוב הגוף

מכשיר לייזר להסרת שיער _ניוטון_747--_NEW- ORLAOR TECHNOLOGY- LASER HAIR REMOVAL-NEWTON 747

Fast resultes!

מכשיר לייזר להסרת שיער _ניוטון_747--_NEW- ORLAOR TECHNOLOGY- LASER HAIR REMOVAL-NEWTON 747

מה מיוחד במכשיר ספירל שייפינג? טיפול לא פולשני לעיצוב הגוף המשמש להפחתת צלוליט, כמו גם להקטנת האזור סביב הבטן, הירכיים והירכיים. שיפור המרקם והפחתת הנפח הכולל של האזור המטופל. 1. עיצוב ועיצוב הגוף 2. הפחתת שומן וצלוליט 3. הרמת עור והידוק 4. הסרת והרמת קמטים בפנים, אנטי אייג'ינג לפנים ולגוף 5. הרמת ירך והסרת בטן בירה 6. טיפולים באזור העיניים 7. חם עיסוי צלוליט בוואקום 8. לקדם את חילוף החומרים בתאים, לשפר את זרימת הדם 9. אור אינפרא אדום לקידום חילוף החומרים בתאים, לחזק את גמישות העור.

less 8 cm Fast results

מכשיר לייזר להסרת שיער _ניוטון_747--_NEW- ORLAOR TECHNOLOGY- LASER HAIR REMOVAL-NEWTON 747

 במכשיר SPIRAL SMART SHAPING 4 טכנולוגיות משלימות זו את זו יחידת לייזר המסת שומנים באמצעות ידית הלייזר משדרת בתְדִירֻיּוֹת אוֹפְּטִיּוֹת של 940 ננומטר ויוֹצֵרת אֲלֻומַּת אוֹר בַּעֲלַת אֵנֶרְגִּיָּה גְּבוֹהָה בְּיוֹתֵר החודרת לתאי השומן ומפרקת אותם לגמרי.
3 גלי הלם חכמים SMART WAVES -PHOTO&U.S&R.F ידית גלי ההלם גורם לרעידות וזעזועים חזקים בעוצמה 80K ברקמת השומן במטרה לסלק את חלקיקי השומנים(צלוליט) שמצטברים בין התאים ולעורר את תאי הקולגן והאלסטין ליצור סיבים חדשים ומוצקים לעיצוב וחיטוב האזור הבעייתי.
וואקום VACUMMהמערכת מלווה בוואקום אינטנסיבי ב 10 רמות שונות לטיפול לצמיתות בתאי השומן, באמצעות וואקום ממוקד על אזור הבעייתי נעשה סילוק משמעותי של כל הפסולת דרך המערכת לימפמטית,
מולטי פולר גלי רדיו RF (בשני גדלים) גלי רדיו משדרים פולסים אלקטרו מגנטיים חזקים במיוחד לעומק הרקמה ויוצרים רקמת תאים חדשה למיצוק ואלסטיות של העור בנוסף מתבצעת פעולת חימום משמעותית לסיבי הקולגן האנכיים שתומכים בעור לבל יפול ויהיה רפוי ומקומט.

​פונקציות של מכונת SPIRAL SMART SHAPING
* הפחתת שומן
* עור חלק וחלק
* עיצוב הגוף
* מיצוק עור לכל הגוף
* קרן לייזר באורך גל 940 ננו מטר מסייעת המסת שומנים
לקידום חילוף החומרים בתאים, הגברת גמישות העור
* שיפור זרימת הדם

ניוטון-מכשיר לייזר למכירה-לקליניקה-מכוני יופי-לייזר קרח-להסרת שיער.jpg
bottom of page