top of page

QUANTUM CASCADE 4 LASERES

מכשיר הקוואנטום קסקד Quantum cacad 4 laseres הוא מכשיר לייזר רב ביצועים מעולים המאפשר טיפול הסרת קעקועים בכל הגוונים באורכי גל שונים, באלומה מתכוונת מקעקוע זעיר עד קעקוע גדול מימדים. בקוואנטום יש 4 אורכי גל שונים של לייזר המאפשרים מיקסום של אפשרויות הטיפולים שלכם. בנוסף הטיפול עם מינימום חוסר נוחות עם הבטחה לשביעות רצון גדולה של המטופלים שלכם. המכשיר מאפשר להעלות את יעילות הטיפול ע"י הגדלת מהירות הטיפול עד לרמה של 10הרץ. מעבר להסרת קעקועים צבעוניים, שחור וחום, המכשיר מספק טיפולים רבים נוספים בהם תגדילו את נתח הרווחים שלכם. טיפולי פנים לחידוש ומיצוק העור ברמה העמוקה שקיימת היום. טיפול לייזר פילינג להבהרת העור. טיפול בשומות ובנגעי עור ועוד..קוואנטום קסקד מערכת לייזר מתקדמת הנותנת מענה לתיקונים בעור החל מהסרת קעקועים והסרת איפור קבוע וכן הסרת כתמים. כמו כן משמשת לתיקון מעמיק של רקמת קולגן ואלסטין לשיקום עור מתבגר ברמה הכי גבוהה שיש היום לטיפול מסוג זה. המערכת נותנת מענה לפילינג לייזר בשילוב קרבון

מכשיר לייזר להסרת שיער _ניוטון_747--_NEW- ORLAOR TECHNOLOGY- LASER HAIR REMOVAL-NEWTON 747

QUANTUM CASCADE 4 LASERES

532&1064&755&950 nm

OUT מערכת לייזר לטיפול בקעקועים, כתמים, פרקשיונל ופילינג לייזר קרבון

מכשיר לייזר להסרת שיער _ניוטון_747--_NEW- ORLAOR TECHNOLOGY- LASER HAIR REMOVAL-NEWTON 747

Fast Tattoos out!

מכשיר לייזר להסרת שיער _ניוטון_747--_NEW- ORLAOR TECHNOLOGY- LASER HAIR REMOVAL-NEWTON 747

טיפול פנים Carbon Peel מטפל במגוון בעיות עור כמו אקנה, הזדקנות, היפר פיגמנטציה או נזק. המשמעות היא שהטיפול מתאים לרוב סוגי העור ואין דאגות. באמצעות אבחון טוב תוכלו לתת ייעוץ מקצועי כדי לעזור ולזהות את הטיפול הטוב ביותר לבעיות העור של הלקוחות שלכם

High power anti aging

מכשיר לייזר להסרת שיער _ניוטון_747--_NEW- ORLAOR TECHNOLOGY- LASER HAIR REMOVAL-NEWTON 747

לייזר קוואנטום קסקד מסיר פיגמנטציה ומתחיל בו זמנית מנגנון תיקון העור, מה שמקדם התחדשות קולגן והתחדשות העור. הסרת נגעי פיגמנט באורך גל של 1064 ננומטר אין נזק לרקמות נורמליות. שיא הספיגה של מלנין ב-1064 ננומטר גבוה בהרבה מלייזר רגיל מה שאומר שהאנרגיה לעבודה על עור רגיל נמוכה. אין פצעים או נזק תרמי לדרמיס לאחר הטיפול.
500 mj אנרגיית פולס יחיד גבוהה במיוחד מיקוד אנרגטי בפולס בודד גבוה במיוחד יכול לשבור את המלנין לחלקיקים זעירים שנוח יותר לגוף לבצע חילוף חומרים שלו, ולשפר מאוד את קצב הסרת הפיגמנטציה. טכנולוגיית ספוט אחידה גבוהה טכנולוגיית נקודה אחידה גבוהה מוודאת שכל האנרגיה שווה העברה ומונעת אובדן מופרז של רקמה נורמלית של האפידרמיס. תהליך הטיפול בטוח יותר לייזר קוואנטום קסקד שובר את המלנין ומתחיל את מנגנון התיקון בו-זמנית. זה יכול לקדם התחדשות והתרבות קולגן. יכולת הריסוק המהירה והחזקה של לייזר קוואנטום קסקד מפחיתה מאוד את הסיכון לנזק תרמי. הסיכון להפעלה מחדש של המלנין מופחת יחסית.
LASER FACTIONAL- POWER ANTI AGING כיצד הוא פועל
מכשיר טיפולי לייזר פרקשיונל הוא ספק הכוח של הלייזר מניע את צינור הלייזר לפלוט אור, דרך שבירה של מספר מראות, האור מועבר לידית, ואז האור נאגר לאחת נקודה על ידי מראת המיקוד המותקנת על הידית, שיכולה להגיע לטמפרטורה גבוהה מאוד, כך שניתן להעביר את החלק החיתוך לגז ברגע, כדי להשיג את מטרת החיתוך.

טיפול לייזר פרקשיונל בטכנולוגיית קרינת לייזר חדשה. במהלך הטיפול הוחלו מאות מהירויות לייזר מיקרון מסודרות על נגעי העור על ידי פולטי לייזר לצורך טיפול שניתן לשליטה. קרן הלייזר השבורה מחולקת לאלפי פירים זעירים של אור ופירים זעירים אלו חודרים לתוך שכבות העור העמוקות. זה דוחף עור ישן פגום אל פני השטח ומחליף אותו בעור בריא חדש, ומשאיר אותך עם עור רענן. זה גם מקדם את הצמיחה של תאי קולגן חדשים, זה מגדיל את נפח העור ונותן לך מראה צעיר יותר. זהו אחד מטיפולי האנטי אייג'ינג הלא ניתוחיים הטובים ביותר הקיימים בשוק, ויכול לטפל בכל השפעות ההזדקנות של השמש וחיי היום יום.

ניוטון-מכשיר לייזר למכירה-לקליניקה-מכוני יופי-לייזר קרח-להסרת שיער.jpg
bottom of page